Kom in contact

Vestigingsoverzicht

Ontmoet onze specialisten in technische jobs

Klik op de vestiging bij jou in de buurt voor alle gegevens. Staat jouw vestiging er niet tussen of heb je andere vragen, ga dan naar het hoofdkantoor
Connect ZZP Service
Joop Geesinkweg 541
1114 AB Amsterdam-Duivendrecht
T: 088 - 235 26 80
E: info@connectzzp.nlMeer informatie
Connect Amsterdam
Joop Geesinkweg 531
1114 AB Amsterdam-Duivendrecht
T: 088 - 235 26 66
E: amsterdam@connect.nlMeer informatie
Connect Rotterdam
Schiekade 129
3033 BL Rotterdam
T: 088 - 235 26 30
E: rotterdam@connect.nlMeer informatie
Connect Utrecht
Computerweg 4
3542 DR Utrecht
T: 088 - 235 26 20
E: utrecht@connect.nlMeer informatie
Connect Almere
Argonweg 58
1362 AC Almere
T: 088 - 235 26 40
E: almere@connect.nlMeer informatie
Connect Zwolle
Branderweg 1E4
8042 PD Zwolle
T: 088 - 235 26 50
E: zwolle@connect.nlMeer informatie
Connect Wormerveer
Marktstraat 19
1521 DW Wormerveer
T: 088 - 235 26 70
E: wormerveer@connect.nlMeer informatie
Connect Amersfoort
Computerweg 4
3542 DR Utrecht
T: 088 - 235 26 60
E: amersfoort@connect.nlMeer informatie