Procesoperator 5-ploegen beschikbaar! Rob is in het bezit van een VAPRO-A certificaat en de afgelopen periode heeft hij voornamelijk gewerkt als mechanisch- of procesoperator. Sinds januari is zijn huidige werkgever teruggegaan naar 4 ploegen en dit past niet in zijn privéleven.
Deze kandidaat heeft de afgelopen 1,5 jaar ervaring opgedaan als ploegleider en hij heeft een team van vijf personen begeleid. Hij voert ook hun beoordelings- en voortgangsgesprekken. Hij vindt het leuk om ze op te leiden en de fijne kneepjes eigen te maken.
Rob is per 1 juni beschikbaar. Hij is woonachtig in Tiel en vindt het geen probleem om 45 minuten te reizen. Wil je meer weten over deze kandidaat of heb je nog vragen? We plannen graag een gesprek voor jullie in.