• CV installateur met CO certificering

    Noord-HollandAmsterdam-Duivendrecht
40 uur
Midcareer (ervaren)
23047
Bewaar deze opdracht I
Deel deze opdracht

Voor een opdrachtgever van ons zoeken wij een aantal gecertificeerde installateurs die CV installaties gaan vervangen voor een woningcorporatie.

Wat ga je doen in deze functie?

De opdracht gaat om het vervangen van cv ketels, Remeha en Intergaz, in de "bewoonde" wereld. De bewoners (huurwoningen van wooncorporaties) zijn dan ook gewoon thuis en is de Nederlandse taal spreken en begrijpen wel een must. Volgens een van te voren gemaakt planning krijg je twee ketels per dag mee om deze te vervangen. Naast het vervangen van de ketel kan het zijn dat er nog wat neven werkzaamheden zijn zoals het vervangen van het rookgas kanaal, het verleggen van leidingen om het passend te maken, het vervangen van een kraantje etc. 

Waar kun je op rekenen?

De vergoedingen zijn afhankelijk van de werkzaamheden.

  • ketelprijs per ketel
  • Meerwerk tegen een vaste meerprijs die afhankelijk is van de werkzaamheden
  • eventuele opleidingen tegen kostprijs


Connect ZZP Services verzorgt:

  • Een goedgekeurde modelovereenkomst.
  • Rechtsgeldige facturen.
  • Snelle betaling en voorfinanciering van 80% van het factuurbedrag.
  • Een netwerk van kredietwaardige opdrachtgevers.

Connect ZZP Service werkt met veel plezier samen met opdrachtgevers en zzp ondernemers die actief zijn in de techniek. We doen dagelijks ons best om voor jou interessante opdrachten te vinden.

Reageer nu en kies voor samenwerken met Connect ZZP Service en de opdrachtgevers in ons netwerk.

Ben jij de juiste persoon voor deze job?

Naast je eigen gereedschap wordt er van je verwacht:


  • In het bezit van CO certificering
  • Bezit van een MBO niveau 3 diploma
  • VCA VOL
  • Eigen RGA meter (gekalibreerd)
  • Eigen trap
  • Gekeurde elektrisch gereedschap


Wat is mijn reistijd?

Reageren op een zzp-opdracht,

hoe werkt dat?

Staat er een opdracht bij die voor jou geschikt is. Reageer en kom in contact met één van onze zaakwaarnemers. Het is supermakkelijk en je zit nergens aan vast. Elk traject is net even ander, maar over het algemeen zijn dit de stadia die je doorloopt.
  • Reageren Je kan online reageren of bellen met een zaakwaarnemer
  •  
  • Intake op kantoor We bespreken alle voorwaarden en stellen een service- overeenkomst op als je met Connect zaken wil doen.
  •  
  • Gesprek bij de opdrachtgever Wanneer er een passende opdracht is, wordt het werk vaak besproken bij de opdrachtgever. Uiteraard voorzien we je van de juiste informatie.
  •  
  • Deal Als alles rond is, stellen we de contracten (opdrachtbevestiging) op. Wel zo fijn als alles juridisch klopt.
  •  
  • Aan de slag Jij gaat aan het werk en zet ook bij deze opdrachtgever jouw bedrijf op de kaart.
Persoonlijk contact is nog plezieriger
Heb je nog vragen over deze job? Stuur mij een bericht en ik zal je vraag zo snel mogelijk beantwoorden.

Deze ZZP opdrachten spreken je misschien ook aan