Afgelopen half jaar heeft onze kandidaat met een kermisattractie door het hele land mee gereisd. Hij kende de eigenaar van vroeger. Hier deed hij opbouw, afbouw, onderhoud, reparaties, laswerk, lampjes vervangen, mechanisch en elektrisch. Hij is op zoek naar werk in de buitendienst, of onderhoudswerk in een werkplaats.
Daarvoor heeft hij voornamelijk in de installatietechniek gewerkt als luchtkanalenmonteur. Hij monteerde spirobuizen, brandkleppen en luchtkanalen in de nieuwbouw.
Ook heeft hij 10 jaar bij een productiebedrijf gewerkt als facilitaire dienst medewerker. Dit was een soort combinatie functie van schoonmaker en technische dienst monteur. Werkzaamheden: Schoonmaken en repareren van lijmbuizen, onderhouden/schoonmaken en repareren van lijmpompen, logistiek, heftruck, waar nodig helpen in de productie.
In zijn vrije tijd repareert hij brommers en scooters.